Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
"Вінницькій транспортній компанії" дозволили придбати у лізинг 10 автобусів турецького виробництва
16 лютого 2021, 17:42
"Вінницькій транспортній компанії" дозволили придбати у лізинг 10 автобусів турецького виробництва

У "Вінницькій транспортній компанії" планують придбати 10 нових міських автобусів. Йдеться про турецькі Otokar Kent С CNG, які хочуть купити в лізинг. 

Відповідний проект рішення міської ради 11 лютого схвалив виконавчий комітет Вінницької міської ради. 

Для придбання нового транспорту планують укласти договір з "Укргазбанком". Сума угоди не має перевищувати 2 650 000 євро, а відсоткова ставка бути більшою за 9,7% річних у гривні. Також заплатять не менше 50% від вартості автобусів, як авансовий платіж. Виплатити повну вартість планують за 5 років. 

"Вінницька міська рада бере на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання умов договору фінансового лізингу протягом всього терміну його дії за рахунок виділення з бюджету Вінницької міської територіальної громади коштів у розмірі та у строки, необхідні для повного та своєчасного виконання умов даного договору", - йдеться у повідомленні. 

Закупити автобуси за подібною схемою вирішили ще в 2020 році. Тоді у міській раді надали дозвіл укласти угоду з "Приватбанком", але цього так і не сталося. У новому документі йдеться про те, що попереднє рішення варто вважати такими, що втратило чинність.

Довідка: 

Автобуси Otokar Kent CNG - це транспорт з низькою підлогою  довжиною 12 метрів. Автобуси розраховані на перевезення 101 пасажира та відповідають екологічному стандарту "Євро 6". Компанія "Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş." є дочірньою структурою турецької фінансово-промислової групи "Koç Holding", яка займається випуском автобусом і військової техніки.

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар