Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 серпня 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВІННИЦЬКІ ВЧИТЕЛІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЄКТУ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ»
09 лютого 2021, 14:40
ВІННИЦЬКІ ВЧИТЕЛІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЄКТУ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ»

Днями відбулась обласна інформаційна зустріч щодо впровадження проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».  У ній взяли участь і вчителі з шкіл міста. 

У 2019 році до проєку долучились учителі української мови та літератури, історії та мистецтва із 17 шкіл Вінниці. В рамках проєкту учителі пройшли навчальний курс, провели низку уроків з використанням онлайн-технологій, інтерактивних методик з формування в учнів навичок критичного сприйняття інформації.

Слайд2.PNG«Маємо гарні відгуки як від учителів, так і від учнів. На думку учнів, уроки з використанням елементів медійної грамотності стали цікавішими, учителі ж відзначають, що зросла активність учнів на уроках», – повідомила у своєму виступі директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Даний проєкт є надзвичайно важливим, адже він дозволяє набути навички критичного сприйняття будь-якої інформації, формує уміння розрізняти фейки, пропаганду, дезінформацію у медіаресурсах, протидіяти маніпуляціям. 

Під час зустрічі було презентовано ключові результати, яких досягнули педагоги шкіл, які впроваджували проєкт у попередні роки. Кординаторка проєкту у Вінниці Оксана Бондар зазначила: «За результатами опитування педагоги, які впроваджували на своїх уроках отримані знання, відзначають їх високу ефективність, у тому числі при організації навчання з використанням дистанційних технологій».

Слайд3.PNG

У 2021 році Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує конкурсний відбір нових учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Організатори запрошують активних учителів, які бажають навчатися та викладати інфомедійну грамотність. У конкурсі можуть брати участь вчителі, які викладають історію, українську мову та літературу, а також мистецтво. Умови конкурсу, критерії відбору та анкета-заявка за посиланням http://l2dua.com/ .

Довідка:

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» реалізовується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine, British Embassy Kyiv у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української Преси.

Слайд4.PNG

Слайд5.PNG

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар