Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2022
1,2 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінницькі акробати представлятимуть Україну на чемпіонаті світу
29 червня 2021, 16:31
Вінницькі акробати представлятимуть Україну на чемпіонаті світу

Вінницькі акробати Богдан Пограничний та Данило Стецюк представлятимуть Україну на чемпіонаті світу зі спортивної акробатики у Швейцарії. Проходитимуть змагання у м. Женева з 2 по 4 липня. За словами тренерки спортсменів Галини Ковальчук, титул чемпіона світу разом із ними виборюватимуть спортсмени з 21 країни.

Вінничанин Богдан Пограничний спортивною акробатикою займається 13 років. Хлопець розповідає, у цей спорт прийшов, коли навчався у 2-му класі. Спочатку, каже, задля підтримки фізичної форми. Опісля — сподобалося і залишився.

Майже 4 роки Богдан займається у чоловічій парі. Рік, каже, пропрацював з одним партнером, потім той травмувався, і вже три роки тренується з Данилом Стецюком. Розповідає, в їхній парі він старший і сильніший — його завдання підтримувати молодшого партнера.

"Функція нижнього в парі — це підтримувати верхнього. Він виконує функцію опори: верхній виконує певні елементи, а нижній тримає. Це в балансовій вправі, а в динамічній — так само, але мені потрібно його не тримати, а кидати: я ловлю з рук в руки, в стійці ми стоїмо, зі стійки в стійку, в плечі, з підлоги в плечі", — розповідає Богдан Пограничний.

Верхнім у парі виступає 14-річний Данило Стецюк. Хлопець розповідає, на акробатику прийшов, коли йому було 6. У парі Данило відповідає за виконання акробатичних елементів. Від цього залежить спільний результат. А ще, каже, дуже важливо довіряти своєму партнерові. Богдану, додає, довіряє.

Зараз Богдан та Данило — у збірній України. До неї хлопців відібрали за результами чемпіонату, який проходив у Вінниці на початку травня. Там хлопці вибороли перше місце. Наразі вони єдині в області, хто поїде на чемпіонат світу до Швейцарії, каже тренерка Галина Ковальчук.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар