Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 березня 2021
2,5 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
ВІННИЦЬКА «РАДІСТЬ» ВИГРАЛА ВСЕСВІТНІЙ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ, ОРГАНІЗОВАНИЙ В ЄГИПТІ
14 січня 2021, 13:45
ВІННИЦЬКА «РАДІСТЬ» ВИГРАЛА ВСЕСВІТНІЙ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ, ОРГАНІЗОВАНИЙ В ЄГИПТІ

Танцювальний ансамбль танцю "Радість" Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної успішно виступив на Всесвітньому дитячому онлайн-фестивалі "Єгипет".

За це народний художній колектив України нагороджений Золотим дипломом фесту.

– До Єгипту, на фестиваль, нас запрошували ще кілька років тому. Але тоді ми відмовилися, бо мали запрошення на поїздки в інші країни. Тому зараз залюбки погодилися взяти участь в онлайн-фестивалі. Організатори вислали музику і фрагмент виступу танцювального єгипетського колективу. Решта ми мали придумати самі, – розповів Віктор Бойко.

Вінничани попрацювали і створили танцювальну композицію під єгипетську музику. Зняли відео виступу просто неба, перед палацом дітей та юнацтва, та переслали на розгляд журі. Аналогічним чином вчинили й інші гурти-конкурсанти із понад 30 країн, із різних континентів. Серед них були танцюристи Індонезії, Мексики, Сінгапуру, Малайзії, низки країн Європи та Африки.

Всі виступи можна було переглянути в Інтернеті.

Фестиваль тривав протягом листопада-грудня 2020 року, а в січні вже стали відомими підсумки.

– Ми навіть не знали, що на Всесвітньому фестивалі визначатимуть кращих, думали тільки взяти участь. Золотий диплом став приємною несподіванкою. Представники кожної країни виступали на онлайн-фестивалі у національних країнах. Також ми непогано вставили у єгипетську композицію фрагменти українського танцю. Напевно, це оцінили члени журі – пояснив Віктор Бойко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар