Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 квітня 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницька майстриня валяє з вовни ексклюзивні рюкзаки за образами дворових котів
22 березня 2021, 15:40
Вінницька майстриня валяє з вовни ексклюзивні рюкзаки за образами дворових котів

Рюкзаки за образами дворових котів. Майстриня з Вінниці валяє з вовни прототипи тварин. Кожен з таких наплічників – ексклюзив. Наталія Степанюк вже створила семеро різнокольорових пухнастиків. Один з яких поїхав на подарунок для дитини в Іспанію.

«Валянням займаюсь вже не перший рік. Вмію робити, взуття, іграшки та одяг. Тепер настав час зробити рюкзак. Адже це дуже зручна річ у побуті кожної людини. Спеціально для цього проходила майстер-класи. Взагалі, я більше люблю собак. Але, захотілося зваляти саме котика. Образи шукали серед дворових. Адже вони такі характерні персонажі. У когось гарний розріз очей, у когось окрас. А ще підписалась на пабліки кошатників у соціальних мережах. Так і з’явився Веніамін. А за ним Агата, і так далі», - розповідає Наталія.

Як зауважує майстриня, один наплічник вона валяє приблизно за місяць. Використовувати такий можна як шкільний, так і аксесуар у одязі. Його місткість – п’ять кілограмів.

«Звичайно, можна і за два тижні зробити. Але такі рюкзаки – це для мене хобі. Тому я їх роблю у той момент, коли приходить натхнення. Використовую при цьому метод мокрого валяння. Це коли береться вовна, мило, вода та граний настрій», - посміхається майстриня.

Свої перші кото-рюкзаки Наталія виготовила для дітей на замовлення.

«Перший, ну звичайно, зваляла для себе. Знайомі побачили, попросили таке диво і для своїх дітей. Одного пухнастика замовили з Іспанії», - зауважує Степанюк.

Найближчим часом майстриня мріє відтворити образи песиків та єнотів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар