Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,8 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Вінниччина: Відновили міст через Південний Буг, який не ремонтували 45 років
03 вересня 2021, 11:11
Вінниччина: Відновили міст через Південний Буг, який не ремонтували 45 років

Завершено капітальний ремонт найдовшого на Вінниччині мосту через річку Південний Буг, переправу не ремонтували з часу введення в експлуатацію - 45 років.

Автомобільний міст розташовано в селі Семенки колишнього Немирівського району на трасі місцевого значення. Об'єкт важливий тим, що через нього здійснюється виїзд на дорогу М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - - Знам'янка, а далі до міжнародного транспортного коридору Go Highway. Через нього є також виїзд на ще одну трасу - Р-08, що веде з Немирова до прикордонного міста Ямпіль, де розпочато будівництво мосту через Дністер. Майбутня переправа з'єднає Україну з Молдовою.

Міст у селі Семенки найдовший на території області, його довжина 207 мерів, висота 11 метрів.

Відновлену споруду оглянув голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов разом з народними депутатами України Олександром Корнієнком, Романом Грищуком та Іриною Борзовою. За словами Сергія Борзова, об'єкт, який за 45 років експлуатації не ремонтували жодного разу, відновлено за програмою "Велике будівництво".

Важливо, що під час ремонту підрядник відновив вантажопідйомність споруди. Після закінчення робіт дав гарантію придатності та міцності на десять років експлуатації.

Одночасно здійснювався ремонт дороги, що підходить до переправи, на ділянці майже 12 кілометрів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар