Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 березня 2021
1,7 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
Вінничанин просить запровадити тимчасові маршрути громадського транспорту у мікрорайонах, де немає кінцевих зупинок
28 серпня 2020, 14:18
Вінничанин просить запровадити тимчасові маршрути громадського транспорту у мікрорайонах, де немає кінцевих зупинок

Вінничанин Ігор Ососков зареєстрував петицію, у якій просить запровадити тимчасові маршрути громадського транспорту у мікрорайонах, де немає кінцевих зупинок. За словами автора петиції, мешканці мікрорайонів, де немає кінцевих зупинок, не можуть скористатися транспортом через навантаженість.

«Із запровадженням карантину мешканці міста, що регулярно користуються громадським транспортом, зіштовхнулись з проблемою нестачі (або повної відсутності) місць у громадському транспорті на багатьох маршрутах. Зручніше зараз сідати у транспорт на кінцевих зупинках, але, мешканці районів, де кінцеві зупинки громадського транспорту відсутні, зазвичай не можуть скористатися послугами громадського транспорту, особливо у годину-пік. Громадський транспорт проїжджає повз зупинку, або бере кількість пасажирів таку саму, скільки їх виходить. Через цю проблему на значній кількості зупинок «всередині» маршруту сісти у громадський транспорт практично неможливо.

Для прикладу, така проблема існує на зупинках мікрорайону Слов'янка (вул. Шевченка, вул. Л. Ратушної). Пропоную на час карантину запровадити тимчасові маршрути громадського транспорту для забезпечення послугами мікрорайонів, що не мають кінцевих зупинок (Слов'янка, Замостя і т. д.), адже транспорт має працювати для всіх, а не тільки підвозити з кінцевих. І з 1 вересня ця проблема значно загостриться», – йдеться в петиції.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар