Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 квітня 2021
10,4 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінничанин просить облаштувати майданчик для вигулу собак на Замості
04 березня 2020, 13:54
Вінничанин просить облаштувати майданчик для вигулу собак на Замості

Вінничанин звернувся до міської ради із проханням облаштувати у Вінниці майданчик для вигулу собак. За словами автора петиції, на Замості бракує подібного майданчика, як у парку «Дружби народів», що у мікрорайоні Вишенька.

«Прогулянка з домашнім улюбленцем має приносити задоволення! Але, на жаль, для вінничан це стало лише повинністю, що означає виключно справляння природніх потреб собаки. П’ять років тому відкрили перший і єдиний у Вінниці майданчик, який знаходиться на території парку «Дружби народів». В той час було зареєстровано багато петицій про відкриття подібного майданчику і на Замості.

Так, на одну з петицій відповіли: «У м. Вінниці на 2013 – 2020 рр.», затвердженої рішенням міської ради від 31.05.2013 р. № 1292, в лютому 2015р. у парку «Дружби народів» був збудований спеціалізований майданчик для вигулу собак. Також вже був розроблений проект для будівництва нового майданчику на лівобережній частині міста. На жаль, в зв’язку із обмеженим фінансуванням, дане питання буде розглядатись протягом наступних років за наявності коштів»

 

 

Минуло чотири роки. Що змінилося? Нічого! Я, як власник домашньої тварини (собаки), проживаючий на Замості, вважаю це просто абсурдним», – йдеться в петиції Гліба Тверитинова.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Нагадаємо, в грудня вінничани вже зверталися до міської ради із проханням створити у місті більше майданчиків для вигулу собак.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар