Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінничанин, батько 4-х дітей, боронить країну в найгарячішій точці
17 червня 2022, 17:17
Вінничанин, батько 4-х дітей, боронить країну в найгарячішій точці

Нещодавно він зустрів з пологового дружину із малюком. Сьогодні він знову в найгарячішій точці на фронті. Батько 4-х дітей Олександр Новотарський в складі вінницької тероборони захищає Україну на Харківщині.

Про бійця розповів Юрій Басюк, батько п’яти дітей, який разом з побратимами на передовій.

«Тиждень тому в Олександра народилась четверта дитина, але цей багатодітний батько не вдома, а тут. На фронті. В найгарячішій точці цієї війни. Де проти наших військ стоїть 35-тисячна російська армія. Олександр Новотарський воює тут вже майже 2 місяці», - говорить Юрій Басюк.

До 24 лютого Олександр був приватним підприємцем, мав СТО, займався ремонтом автомобілів. З початком повномасштабної війни пішов захищати Україну, записався у вінницьку тероборону.

«Як багатодітний батько я не міг вчинити по іншому. Через дітей, яких ґвалтували, над якими знущались…», - каже Олександр Новотарський.

Наші захисники виконують завдання на фронті і кажуть, що перемога буде за нами.

«Колектив у нас гарний. Командування гарне. Думаю, що ми переможемо. Росіяни можуть навіть не сподіватись, що ми не переможемо. Мене підтримує моя сім’я. Найбільше - Ірина, діти мої, мої друзі, мої оточуючі. Вінницька тероборона справляється зі своїми задачами на 100%», - говорить Олександр.

Старшому сину захисника 22 роки, він теж служить в ЗСУ. Наймолодшій донечці - Олександрі кілька тижнів, вона народилась 31 травня.

«Я хочу окремо подякувати своїй дружині, яка народила мені чотирьох прекрасних дітей. Їй важко. Ірочка, тримайся. Я тебе дуже кохаю. Вір, перемога буде за нами. Все буде добре», - каже Олександр.

Наші хлопці щохвилини ризикують життям, аби не пустити ворога далі, вибити його з нашої землі, захистити від окупантів українських дітей.

Дякуємо нашим захисникам!

Слава Україні!

Героям слава!

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар