Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2021
16,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНИ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ ПІД ПРОЄКТОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ СКВЕРУ ПАНОРАМА ЗІ СХОДАМИ АРТИНОВА
12 жовтня 2020, 12:22
ВІННИЧАНИ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ ПІД ПРОЄКТОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ СКВЕРУ ПАНОРАМА ЗІ СХОДАМИ АРТИНОВА

Через соцмережі вінничани активізували роботу по збору підписів за проєкт реконструкції скверу Панорама (також відомого як парк Кумбари), розташованого у центрі Вінниці на схилі біля Південного Бугу. Програма «Бюджет громадських ініціатив», якщо проєкт опиниться серед переможців конкурсу, дозволить відновити автентичний вигляд зеленої зони зі сходами найвідомішого вінницького архітектор Григорія Артинова.

Автор проєкту Володимир Бєлов пропонує організувати реконструкцію за 1,1 млн грн, яка включатиме відновлення інфраструктури скверу – гранітних сходів, пішохідних доріжок, лавок та освітлення. Але сенс у тому, аби повернути сходам первісний вигляд – як за часів Артинова.

Нагадаємо, сквер Панорама розташовано на вулиці Оводова біля школи №3. Раніше сходи вели до паромної переправи на інший берег річки. З побудовою Київського мосту вони втратили «стратегічне» значення. Нині вони поєднують зону рекреації з берегом.  

Зазначимо, що у Вінниці понад 10 років тривають розмови щодо потреби у облаштуванні цієї зеленої зони, але поки що «руки не дійшли». Саме тому «Бюджет громадських ініціатив» має стати тим інструментом, який пришвидшить процес реконструкції. Але потрібно, щоб вінничани підтримали ідею, а проєкт опинився серед переможців конкурсу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар