Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-0,9 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНИ АНТОН ПИЛЯВЕЦ ТА ДІАНА БЕНЬКОВА УВІЙШЛИ В ТРІЙКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ САМБО
18 червня 2021, 14:04
ВІННИЧАНИ АНТОН ПИЛЯВЕЦ ТА ДІАНА БЕНЬКОВА УВІЙШЛИ В ТРІЙКУ ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ САМБО

Днями вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли п’ять призових місць на чемпіонаті України з боротьби самбо. Змагання проходили в Одеській області, в них взяли участь майже півтисячі спортсменів із 22 регіонів України. 

Серед переможців Антон Пилявец, який змагався у ваговій категорії 35 кг. Хлопець виборов друге місце. А Діана Бенькова у ваговій категорії 38 кг здобула третє місце. 

Наставник  спортсменів Олег Бузовський – тренер з боротьби самбо і дзюдо Вінницької міської МДЮСШ № 5, універсальний спортсмен. Він майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики і дзюдо. Олег Бузовський каже, був впевнений у перемозі своїх вихованців. 

«Антон займається самбо 2,5 роки, а от Діана уже близько 5-ти. На даному етапі це були їхні наймасштабніші  змагання. За кілька тижнів до чемпіонату ми тренувалися у посиленому режимі, проводили по два тренування щодня. Це досить юні спортсмени: Антону 12 років, а Діані - 13. Всі їхні великі перемоги ще попереду», - говорить тренер.

Вихованці закладу МДЮСШ №5 є призерами та чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань і входять до складу збірних команд України. 

спорт 2.jpg

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар