Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-2,9 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Вінничанки зняли кумедне відео, як виглядала б доставка у 50-х роках минулого століття.
13 жовтня 2021, 14:18
Вінничанки зняли кумедне відео, як виглядала б доставка у 50-х роках минулого століття.

У мережі з’явилось кумедне відео, у якому двоє сестер з Вінниці пародіюють доставників їжі та інших речей 50-років минулого століття. Для цього одягнулися у стилі притаманному того часу. Також їм привезли з села велосипед, якому понад 70 років.

«Ми творчі дівчата, любимо щось вигадувати. З сестрою, Оленою Гончаренко, розмірковували над тим, що скоро може настати посилення карантинних обмежень. Та й осінь, дощі, холод… Уявили, а як би виглядали такі популярні нині доставники на велосипедах та мопедах років 70 тому. У нас є дуже крута стилістка Яна. Ми їй озвучили ідею, і вже зовсім скоро вона запропонувала костюми, притаманні саме 50-м рокам минулого століття. Такі класні піджаки, штани, кепки. А от велосипед привіз з села наш добрий знайомий. На ньому його дідусь ще у молоді роки їздив », - розповіла Тетяна Перімська, співорганізатор.

За локації обрали вулицю Пушкіна, що за Вінницькою міською радою.

«Люди, які бачили нас під час запису відео, то зупинялися, роздивлялися. Просили сфотографуватися з нами. Іншими словами, ідея зайшла. Як нам, так і тим, хто взяв участь у її реалізації, та і просто став випадковим спостерігачем», - зауважила Тетяна.

 

 

 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар