Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
Вінничанка пропонує «зробити порядок» біля колишнього кінотеатру «Росія». Петиція
17 липня 2020, 14:08
Вінничанка пропонує «зробити порядок» біля колишнього кінотеатру «Росія». Петиція

Вінничанка Анжеліка Машталяр зареєструвала петицію, у якій просить «зробити порядок» біля колишнього кінотеатру «Росія». За словами авторки петиції, вона сама уже кілька разів прибирала, але груди каміння та скла вона не в силі прибрати самотужки.

«Байдужість руйнує. Сьогодні хочу написати про те, що болить. Мене звати Машталяр Анжеліка Валеріївна. Мешкаю у Вінниці вулиця Першотравнева. Вчитель музичного мистецтва на разі у декретній відпустці. Щоб привести себе у форму бігаю. Аби далеко не ходити, бігаю навколо колишнього кінотеатру «Росія». І мені стало в першу чергу соромно за себе, що бігаю навколо сміття. Соромно, що в центрі міста біля історичних пам'яток є місце байдужості. Місце де ніхто ніколи не прибирає.

Людей багато, і думок відповідно також багато. Хтось буде казати, що я все правильно роблю. А хтось буде говорити, що навіщо мені це все потрібно. Але мені не байдуже наше місто. Росте нове покоління дітей та молоді, які щодня проходять повз цю будівлю, і зростають у цій байдужості. Я вже декілька разів прибирала. Але груди каміння та скла я не зможу прибрати самотужки. І навчити людей не ходити під будівлю у туалет я теж не зможу», – йдеться в петиції вінничанки.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар