Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
29 вересня 2022, 14:59
ВІННИЧАНАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!»

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, який цього року пройде в умовах війни. Тому необхідно підготувати квартиру чи будинок до його початку. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях. Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на сайт Вінницької обласної військової адміністрації.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків.

Для власників будинку.

Українцям рекомендують зменшити втрати тепла житлового будинку: потрібно провести профілактику металопластикових вікон, ущільнити їх разом з дверима. Також важливо обрати одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

Зокрема, слід підготувати батареї опалення до експлуатації - відсунути від них меблі, забрати штори, що затримують тепло (можна наклеїти ззаду тепловідбивний екран з фольги).

Для власників квартири.

Необхідно ущільнити вікна та двері. Важливо визначити одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації. Також варто викликати фахівця, щоб у квартирі перевірили розетки, проводку та електроприлади.

Варто утеплити під'їзд будинку, тому що саме через нього заходить багато холоду взимку. Трубопроводи також мають бути утеплені та всі двері мають щільно закриватися.

На випадок надзвичайної ситуації підготуйте план, домовтесь з друзями або сусідами про спільні дії. У важкі часи варто об'єднатися, щоб обігрітися.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар