Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2021
8,2 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінничанам пояснили причини демаркування велодоріжок на Магістратській
16 листопада 2020, 15:30
Вінничанам пояснили причини демаркування велодоріжок на Магістратській

Вінницю можна сміло назвати велосипедною столицею України. Адже саме тут нанесено 79 км велодоріжок, встановлено 25 станцій NextBike зі 180 байками, а сотні жителі є власниками двохколісних.  

Не дарма демаркування вело доріжки по Магістратській викликало таке жваве обговорення серед містян. Частина вінничан почали хвилюватися за те, чи не замалюють і інші вело доріжки, хтось був незадоволений процедурою зміни режиму руху на вулиці.

Мова йшла про велодоріжку на ділянці від тролейбусної зупинки неподалік провулку Цегельного  до вулиці Лесі Українки. Влада міста наголосила, що рух велосипедистів на цій ділянці не заборонили – просто наразі увесь тротуар став спільним для пішоходів та велосипедистів.

Рішення про демаркування в першу чергу спровокували  колективні звернення мешканців будинків по вулиці Магістратській. Жителі скаржилися на систематичні порушення швидкісного режиму велосипедистами.

Проте вінничан запевняють, що випадок зі зміною руху на Магістратській не є початком певної кампанії зі згортання розвитку велоінфраструктури міста.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар