Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА ВИСТАВКУ «ТРАВНЕВИЙ ВЕРНІСАЖ» ВІД ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ
01 червня 2021, 15:12
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА ВИСТАВКУ «ТРАВНЕВИЙ ВЕРНІСАЖ» ВІД ВІННИЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

У центрі «Арт-шик» (вул. Архітектора Артинова,12а) відбулось відкриття виставки юних художників відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Травневий вернісаж». Тут представлені роботи у техніках графіки, живопису та декоративно-прикладного мистецтва. Виставка діятиме до 15 червня.

Організатори виставки: регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-шик», департамент культури міської ради, Вінницька дитяча школа мистецтв. Виставка організована у рамках щорічного благодійного проєкту «Сім кольорів дитинства» до Міжнародного дня захисту дітей, започаткованого центром «Арт-шик» у 2009 році.

Юні художники відділення образотворчого мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв є постійними учасниками та переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсів дитячої творчості. До експозиції виставки увійшли близько 100 живописних та графічних, а також скульптурних та декоративних творів. Це реалістичні та фантазійні сюжетні роботи казкової, етнографічної та фольклорної тематики, пейзажі та натюрморти.  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар