Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
1,0 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ «ACTIVELAB: ШКОЛА АКТИВНИХ ВІННИЧАН»
06 листопада 2019, 11:35

15, 16 та 17 листопада у хабі «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11) проходитиме проект «ActiveLab: школа активних вінничан». Під час Школи учасниці та учасники ознайомляться з візіями та структурою «Концепції інтегрованого розвитку 2030», дізнаються про рівні участі у громаді. А також отримають знання та навички щодо способів та інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, а також розроблять проекти для запровадження та реалізації власної громадської ініціативи через використання інструментів участі.

 

Для участі у проекті до 10 листопада 2019 року потрібно заповнити анкету  за посиланням - https://forms.gle/eskXL9vkNjNhopRi7. Кількість місць обмежена. Відібрані учасники конкурсного відбору отримають підтвердження на вказану електронну адресу 12 листопада 2019 року.

 

Проект реалізовує ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з КП «Інститут розвитку міст» та мережею ОГС «Місто змістів» в рамках конкурсу соціально-культурних проектів від Вінницької міської ради.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар