Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,0 °C
ясно

Новини

Вінниця
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОНЛАЙН-КВЕСТУ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГЕТИКИ
03 листопада 2020, 13:13
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОНЛАЙН-КВЕСТУ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Щороку у Вінниці відзначають Дні сталої енергетики. Цього року у зв'язку із пандемією коронавірусу заходи проходитимуть онлайн. Долучитися до квесту можна з 9 по 15 листопада. Переможці будуть опубліковані на сторінці   «Енергоефективна Вінниця» https://cutt.ly/agOBwrE та «Green Office» https://cutt.ly/MgOByEE

«Цьогоріч ми не влаштовуватимемо фестивалів, ярмарок та виставок, як це було зазвичай. Проте ми підготували для вінничан багато корисних подарунків та новий формат заходу, який об'єднає нас усіх навколо важливих питань на безпечній відстані. Запрошуємо вінничан на онлайн-квест до Днів  сталої енергії, долучившись до якого можна дізнатись багато цікавого про наше місто та позмагатись за круті подарунки», – каже начальник відділу енергоменеджменту департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Богдан Черановський.  

У квесті буде чотири тематичні блоки:
1) Стала енергетика;
2) Стала міська мобільність;
3) Поводження з відходами;
4) Адаптація до змін клімату.

Кожен з них містить пізнавальну інформацію, тестові запитання та інтерактивні творчі завдання, за які нараховуватимуться бали. Відповідно до кількості  набраних балів та швидкості проходження завдань, буде обрано три переможці, які мають змогу отримати повний набір подарунків, або на зароблену кількість зможуть обрати собі призи. До складу повного набору подарунків входить: фітнес-браслет Mi Smart Band 5, рюкзак, екоторбина, блокнот, термочашка, LED-лампочка, бамбукова ручка.

Учасники, які не увійшли в трійку перших, але взяли участь у квесті, також не залишаться без уваги. У них є можливість отримати подарунки, залежно від кількості набраних балів. Серед подарунків, які можна буде обрати за зароблені віртуальні бали. Це бамбукові ручки, LED-лампочки, блокноти, екоторбини, рюкзаки, термочашки та муніципальні картки Вінничанина (проїзний «безлім» на місяць).

Як долучитись?

Щоб стати учасником - реєструйтесь за посиланням  https://cutt.ly/Registration_Energy_Days  та очікуйте на подальші інструкції, які будуть надіслані на електронну адресу.

Всі завдання не обов'язково проходити за один раз. Головне - встигніть до фінішу! Взяти участь у квесті можна лише один раз!

Організатори квесту «Дні Сталої Енергії»: Вінницька міська рада, ФГ «Подільська громада», КП «Інститут розвитку міст» та ГО «Екологічна платформа ДІЛИ».

Також слідкуйте за подією у спільноті в Facebook https://cutt.ly/Event_energy_days.  У разі виникнення питань, звертайтесь за телефонами: 0432 59-52-64, або +380 93 216 28 15

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар