Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 червня 2019
17,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
ВІННИЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЬ ДО XІV АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ТА ДОПОМОГТИ ДІТЯМ З СЕРЦЕВО-СУДИННИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ
04 квітня 2019, 17:50

З 1 по 30 квітня проходитиме XІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році її мета – збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Вся Україна об’єднається для того, щоб допомогти дітям з хворобами серця. 

 

В цьому році акція «Серце до серця» проходить вже в чотирнадцятий раз. Щороку вінничани активно долучаються до збору коштів на ті, чи інші потреби дітей: для лікування хвороб зору, слуху, діабету, на закупівлю обладнання у реанімаційні та неонатальні  тощо.

 

«Запрошуємо вінничан долучитися до XІV акції «Серце до серця», не бути байдужими і передати кошти на придбання кардіологічного медичного обладнання для лікарень. Благодійний внесок можна зробити, поклавши кошти у скриньку волонтерів, які ходитимуть містом, або ж зробити внесок онлайн через сайт Благодійного фонду «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/ . Там є спеціальний розділ «Зробити внесок онлайн», – каже заступник директора Міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Євген Козлов. 

 

Також можна зробити благодійний внесок на єдиний рахунок фонду. Реквізити для перерахування: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Вінницької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».


 

Довідка

 

Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1 500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар