Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінничан запрошують анонімно висловити свою прив’язаність до міста
22 лютого 2021, 16:44
Вінничан запрошують анонімно висловити свою прив’язаність до міста

В Центрі історії Вінниці запрошують взяти участь в психологічному дослідженні, автор якого має на меті дослідити феномен «прив’язаності до місця» крізь призму міжособистісних стосунків. Дане опитування анонімне, і всі відповіді будуть використані в узагальненому варіанті для написання магістерської роботи.

«Друзі, є чудова нагода допомогти у реалізації наукового дослідження! За посиланням – опитувальник, в якому кожен із вас може висловити своє ставлення та ступінь прив’язаності до міста і його окремих локацій. Це чудова нагода відрефлексувати, згадати приємні моменти вашого проживання чи перебування у Вінниці. Упевнені, що результати дослідження вас теж зацікавлять. Опитування анонімне, долучайтесь!», – йдеться в дописі на фейсбук-сторінці Центру історії.

Також, як зазначає автор дослідження в своєму опитуванні, анкета містить запитання, «на які немає правильних чи неправильних відповідей, тож, при його заповненні, просимо керуватись лише Вашими власними відчуттями та спостереженнями». Опитувальник є актуальним для вінничан та всіх причетних до міста.

Всім учасникам дослідження, які дадуть відповіді на вказані запитання, в кінці анкети пропонують поспілкуватися згодом у форматі інтерв’ю в онлайн-режимі та залишити свої email або номер телефону.

Пройти опитування можна за посиланням.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар