Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2022
13,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВІННИЧАН НАВЧАТИМУТЬ, ЯК ДІЯТИ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
21 січня 2022, 13:19
ВІННИЧАН НАВЧАТИМУТЬ, ЯК ДІЯТИ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Про це розкажуть на тренінгу «План А»

Через декілька днів, 26 січня відбудеться тренінг про те, як орієнтуватися та діяти під час надзвичайних ситуацій під назвою «План А». 

На заході розкажуть про те, що таке «Тривожна валіза», якою має бути поведінка при надзвичайних ситуаціях, а також навчать надавати домедичну допомогу.

«Існує така думка, що ми живемо в світі, у якому, насправді, не орієнтуємося. Бо не знаємо, як поводитися, якщо банкомат не видав гроші; що буде, коли магазини зачинять на тиждень; що пити, у разі відсутності в крані води; і куди бігти, як поводитися, якщо трапилась якась біда — травма, катаклізм тощо. Вiйськові можуть про себе подбати – їх цьому вчили. Як бути цивільним, звичайним людям? Що робити? І найголовніше – що з собою брати», - зазначається в анонсі заходу

Розповідатимуть та проводитимуть практичні заняття представники Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Червоного Хреста Вінницької Області.

Захід пройде 26 січня в молодіжному центрі «Квадрат» (вулиця Театральна, 15). Початок – о 15:00. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією за цим посиланням.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар