Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницею почав курсувати «трамвай дружби» зі Швейцарією
28 березня 2022, 22:08
Вінницею почав курсувати «трамвай дружби» зі ШвейцарієюВінницею почав курсувати «трамвай дружби» зі Швейцарією

У Вінниці вийшов на лінію трамвай, на салоні якого містяться зображення прапора Швейцарії і герба Вінниці та напис «Вінниця дякує Швейцарії за підтримку України!» двома мовами: українською та німецькою. Це зроблено на знак подяки Швейцарії, яка підтримує український народ у цей надскладний час для нашої держави. Зокрема, вже майже два тижні Цюрихом їздить трамвай у синьо-жовтих кольорах з QR-кодами і адресою сайту, де міститься інформація, як можна допомогти Україні та українським біженцям.

«Трамвай дружби» між Вінницею та Цюрихом. Відсьогодні він курсує містом. Символічний жест на знак подяки Швейцарії від вінничан за підтримку у важкі для нашої країни часи, – написав у своєму телеграм-каналі міський голова Сергій Моргунов. – Наша співпраця починалася з проекту «Цюрихські трамваї». І було надзвичайно приємно дізнатися, що наші швейцарські колеги випустили на лінію “трамваї солідарності” з Україною. Відчуваємо, що далекий Цюрих сьогодні нам близький. Два міста, дві країни, але у нас єдині цінності – свобода, справедливість, взаємодопомога. Ми цінуємо допомогу наших швейцарських друзів».

Вінницький «трамвай дружби» курсуватиме містом за маршрутом №1 «Електромережа – Муніципальний ринок». Це один з трамваїв серії «Mirage», які Вінниця отримала упродовж 2007-2012 років в рамках проєкту «Цюрихські трамваї для Вінниці». Тоді загалом наша громада одержала 116 трамвайних вагонів серій «Mirage» та «Karpfen». Швейцарська Конфедерація профінансувала транспортування вагонів з Цюриха, поставку запчастин, придбання додаткового обладнання в Україні та навчання персоналу. Саме з цього проєкту і розпочалась багаторічна співпраця Вінниці зі Швейцарією.

 

Нагадаємо, в грудні 2020 року у Посольстві Швейцарії в Україні за участі Посла Швейцарії в Україні Клода Вільда та Вінницького міського голови

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар