Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 вересня 2020
19,4 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
«VinBookFest»: фестиваль книги для дорослих та дітей відбудеться онлайн
07 вересня 2020, 14:04

Днями у  Вінниці проходитиме уже традиційний фестиваль «VinBookFest», та цьогоріч в онлайн режимі. Організатори зазначають, що метою фестивалю є привернення уваги вінничан до читання.
Традиційний фестиваль «VinBookFest» мав розпочатися 11 вересня на майдані Незалежності. Через посилення карантину захід відміняють. 6 вересня у міській раді повідомили, що фестиваль проводитиметься онлайн. Нагадаємо, що в рамках вінницького фестивалю книги, який цьогоріч відзначає свій п'ятий ювілей, видавництва та книгарні міста й України планували продавати свою продукцію. Організатори збиралися проводити фотосесії у тематичних фотозонах, флешмоби та інтерактиви, різноманітні майстер-класи. Також мала відбутися презентація дитячого проекту «Kids Police City», а дитячі письменники з усієї країни поспішали приїхати на зустріч до вінницької малечі. Дорослий читач планував зустрітися з такими відомими авторами сучасності: Дарою Корній, Максом Кідруком, Надійкою Гербіш, Надією Гуменюк та Володимиром Лисом. Через поширення епідемії «VinBookFest» відбудеться дистанційно. В якому форматі, — організатори повідомлять незабаром.
— Це вже традиційний наш фестиваль, цього року ми проводимо його п’ятий раз,— розповідає директор Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.—  Щоразу намагаємося робити різноманітну і насичену програму, щоб  було цікаво як дітям, так і дорослим. 
 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар