Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
22,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
Відсутність туалетів, засобів для дезінфекції: на трьох пляжах Вінниці виявили порушення
16 червня 2021, 16:43
Відсутність туалетів, засобів для дезінфекції: на трьох пляжах Вінниці виявили порушення

15 червня було проведено обстеження пляжів міста щодо готовності до літнього сезону. Нині обстеження пройшли пляжі «Гонти», «Хімік» та «Центральний». На територіях виявили певні порушення.

«В ході обстеження встановили, що на пляжах «Гонти» та «Хімік» організовано щоденне прибирання територій, встановлені сміттєві баки та контейнери для збору побутових відходів. Також там є роздягальні, лавочки, тіньові навіси, громадські туалети та душові кабіни. А санітарно-технічне обладнання підключене до централізованих мереж водопостачання та каналізації. Зокрема, на ділянках забезпечена робота медичних пунктів та рятувальників», - йдеться у повідомленні.

Під час обстеження виявили й порушення:

  • На території пляжу «Гонти» є лише антисептики для рук, а дезінфікуючі засоби для прибирання санітарно-побутових приміщень та роздягалень відсутні.
  • На пляжі «Центральний» відсутній громадський туалет та контейнери для збору твердих побутових відходів (на території пляжу є лише сміттєві урни). Також там не організували медичний пункт та рятувальну станцію.
  • На момент обстеження підсипка пляжів «Гонти», «Хімік» та Центральний» не була проведена чистим піском.

До «Комбінату комунальних підприємств» направили листа щодо усунення порушень. Також фахівці Держпродспоживслужби відібрали проби води на пляжах міста та з Вишенського озера.

«За результатами лабораторних досліджень, якість води річки Південний Буг на пляжі «Гонти» та Вишенського озера відповідає санітарним вимогам. Однак на пляжах «Хімік» та «Центральний» якість води не відповідає санітарним вимогам, але лише по запаху, який становить два бали, при нормі не більше одного балу. Інші показники, серед яких вміст лактозопозитивних кишкових паличок, кишкової палички в 1 кубометр води, водневий показник (рН), забарвлення, розчинений кисень та біохімічна потреба в кисні - знаходяться в межах допустимих величин, тому вода на пляжах може використовуватись для купання», - додали у Держпродспоживслужбі.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар