Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
ВАНТАЖІВКУ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ РЕСТАВРУЮТЬ У КОЛЕДЖІ НА ВІННИЧЧИНІ
13 квітня 2021, 15:53
ВАНТАЖІВКУ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ РЕСТАВРУЮТЬ У КОЛЕДЖІ НА ВІННИЧЧИНІ

Працівники Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ реставрують ретро-вантажівку – ГАЗ-АА («полуторка»). Ремонтну роботи виконуються у навчально-виробничих майстернях. У Вінницьку області її привезли у 1946 році.

Раніше на ній їздив місцевий житель, а останні 30 років її використовували як експонат. Легенд навколо цього транспорту чимало, розповідають, що вантажівку знімали  у кіно. На даний момент вже зроблено кузов, кабіну з салоном та моторний відсік. Загалом на реставрацію вантажівки необхідно чимало коштів та часу.

«Роботи непрості, потребують багато часу та коштів. Деякі агрегати виготовляємо власноруч: кабіну, кузов, радіатор, сидіння. До наступної весни плануємо поставити на колеса та використовувати для популяризації нашого навчального закладу й міста. Ймовірно, перший виїзд буде присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», — зауважує керівник ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», голова фракції “Українська Стратегія Гройсмана” у Барській міській раді  Йосип Кібітлевський.

  •  
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар