Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2022
27,7 °C
ясно

Новини

Вінниця
В Україні вже демонструють художній фільм про Вінниччину - “Вірити”
29 вересня 2021, 13:20
В Україні вже демонструють художній фільм про Вінниччину - “Вірити”

11 вересня у Києві відбулась прем'єра історичної драми “Вірити”. В його фінальній документальній сцені бере участь єпископ Броніслав Бернацький, а також священики та віряни парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії с. Мурафа Вінницької області.

Фільм “Вірити” заснований на реальних подіях. Він демонструє правдиву суть комунізму в СРСР та відкриває природу тоталітарної системи, яка не терпить інакодумців та руйнує фундаментальні гуманні цінності людини: свободу віри, свободу слова та людську гідність.

Сюжет фільму відбувається в Радянській Україні, на Вінниччині. У 1953 році головний герой Петро повертається після 30 років ув’язнення в Сибірі додому на Вінниччину, до своєї сім’ї. А далі флешбек переносить сюжет в 1920 роки. Саме тоді почались ті драматичні події, коли до влади прийшли комуністи. Вони агітували людей приймати ідеї радянської влади, відмовившись від Бога та віри і організовували руйнацію храмів. Петро зі своєю сім’єю та односельчанами був свідком та учасником подій, що стали великим випробуванням віри, - інформує Католицький медіа-центр.

За інформацією центру, 9 жовтня фільм демонструватимуть у Гнівані, 10 жовтня – Мурафа (Вінницька область) – парафіяльний костел, 17 жовтня – Шаргород – в парафіяльному костелі.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар