Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 липня 2021
27,6 °C
ясно

Новини

Вінниця
В Подільському зоопарку «поселяться» роботизовані динозаври
19 жовтня 2020, 13:07
В Подільському зоопарку «поселяться» роботизовані динозаври

В Подільському зоопарку з’являться роботизовані динозаври. Тварин-роботів виготовили китайські інженери. Анкілозавр тріцератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки. Роботизованих динозаврів відправлять до Вінниці наприкінці жовтня.

Як йдеться в повідомленні, на земельній ділянці, де вони «житимуть», вже почали розбивати дендропарк. 16 жовтня тут висадили велетенську білу ялицю. Поряд з нею вже височіють 14 вічнозелених дерев. Переважно це сосни і туї. Родзинкою парку є і тис ягідний та каштан їстівний. За кілька днів територію озеленять ще кількома деревами. Висаджують їх за сучасними технологіями, які дозволяють рослинам швидко адаптуватись до нових умов.

Співробітники зоопарку зазначають, що розшукати парк роботодинозаврів буде нескладно. Велетенські механізовані тварини зустрічатимуть відвідувачів при вході у зоопарк. Наразі тут триває будівництво вхідної групи із офісною будівлею.

Невдовзі на сторінці зоопарку мають з’явитися відео, як тривають будівельні роботи з облаштування парку для динозаврів-роботів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар