Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,4 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
В Хмільнику для підлітків збудували скейт-парк
27 жовтня 2020, 14:08
В Хмільнику для підлітків збудували скейт-парк

В міському парку м. Хмільник завершили будівництво скейт-парку.

Про це повідомляє Хмільницька міська рада.

«Такий вид активного відпочинку для дітей та молоді запропонували реалізувати самі жителі міської громади, подавши на Бюджет участі проєкт «Нове будівництво скейт-парку в центральному парку міста». Однак у визначений кошторис громадський проєкт «не вписався», адже необхідно було виготовити проектно-кошторисну документацію, провести експертну оцінку, авторський і технічний нагляд…і, звісно, закупити та установити відповідне обладнання… Тому міська рада додатково виділила бюджетні кошти, щоб такий новий вид спорту розвивався, і діти, і молодь активно проводили своє дозвілля», – розповів міський голова Сергій Редчик.

 

Фігури скейт-парку складаються з двох розгінних гірок металокаркасної форми із закріпленою спеціальною водостійкою фанерою. Розгінні гірки обладнані обмежувальними бортами, які захищають від падіння зверху.

Також скейт-парк складається з трампліну металокаркасної форми, фанбоксу – металоконструкції з двома нахилами, перилами, а також тумби для зручного заїзду на похилу ділянку.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар