Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 лютого 2020
3,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі
22 листопада 2019, 12:37

Про унікальну знахідку у Вінниці повідомляє портал Авто Центр з посиланням на фейсбук-сторінку Roma Urraco. Закинутим в ангарі виявлено рідкісний седан Opel Lotus Omega. «Знахідка примітна тим, що загалом таких супер-седанів було вироблено 950 штук (за деякими даними 988 машин), 320 з яких були правокермовими Lotus Carlton. Відповідно, до наших днів більш-менш живих і взагалі збережених екземплярів дійшло дуже мало, а ті, що залишилися в непоганому стані продають за пристойні гроші», - пише видання.

Називається й орієнтовна вартість таких авто. Зокрема, у Німеччині нині вилка цін на Lotus Omega коливається від 50 до 80 тисяч євро. Чи «потягне» на такі гроші вінницький Lotus, важко сказати, адже, судячи з фото, він у жалюгідному стані.

«За час простою (а машині вже під 30 років) з нього зняли або просто вкрали безліч елементів як зовні, так і в салоні. Зокрема, було знято і кришку ящичка під рукавички, де кріпилася табличка з номером автомобіля. Чи знайдеться ентузіаст, готовий взятися за реставрацію знайденого Opel Lotus Omega?... Деякі елементи, які вціліли в знайденому екземплярі, дають привід говорити про його унікальність. До речі, свого часу в Україну завели як мінімум одну Opel Lotus Omega на ходу в хорошому технічному стані, яку можна було бачити в Дніпрі і в Києві, а також на зльотах шанувальників марки Opel», - пише «АвтоЦентр».

Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)Новини Вінниці / Унікальний Opel знайшли в ангарі у Вінниці: таких машин було випущено менше тисячі (ФОТО)

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар