Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2021
12,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Укрзалізниця планує запустити швидкісний поїзд за маршрутом «Київ – Вінниця – Київ»
27 січня 2021, 13:04
Укрзалізниця планує запустити швидкісний поїзд за маршрутом «Київ – Вінниця – Київ»

«Укрзалізниця» повідомляє, що у компанії наразі опрацьовуються маршрути для задіяння у пасажирських перевезеннях двох швидкісних поїздів «Інтерсіті+» виробництва чеської Skoda. Зокрема, мова йде про напрямок «Київ – Вінниця – Київ». Про це повідомляють на сайті АТ «Укрзалізниця».

Відновлені електропоїзди «EJ675 Skoda City Elephant» складаються із шести 2-поверхових вагонів на 623 місця. Їх планують запустити на наступних напрямках:  №720/719 «Київ – Харків – Київ»; «№748/747 Київ – Тернопіль – Київ»; «Київ – Вінниця – Київ». У компанії зазначають, що маршрут «Київ – Вінниця – Київ» доволі цікавий завдяки тому, що  від нього виграють пасажири, які прямують з Києва до Львова або у зворотному напрямку. Тому що наразі  більшість пасажирів їде до Вінниці саме на львівському Інтерсіті+.

«Тож у пікові літні та різдвяні періоди цей напрямок стає перевантаженим і вільних місць не вистачає. Розширення прямого сполучення з Вінницею з можливістю курсування двох рейсів на день вивільнить місця до Львова та Перемишля. Після відновлення міжнародного залізничного сполучення це стане у нагоді сотням тисяч пасажирам», – розповідають в «Укрзалізниці».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар