Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2021
8,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Учні центру профтехосвіти у Вінниці приготували для бійців на Сході понад 11 тисяч дерунів та вареників
23 грудня 2020, 14:09
Учні центру профтехосвіти у Вінниці приготували для бійців на Сході понад 11 тисяч дерунів та вареників

Вихованці Центру професійно-технічної освіти №1 у Вінниці підготували для захисників на Сході понад 6 тисяч дерунів та понад 5 тисяч вареників з картоплею. Окрім того, на Донбас відправлять 140 кілограмів моркви та буряка по-корейськи, а також маринованої капусти з буряком. Загалом учні закладу витратили на приготування цієї партії три дні.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниці».

«Маємо гарну традицію підтримувати наших бійців. Чергова порція смаколиків незабаром поїде на Схід. За неповних три дні було приготовано понад 6 тисяч дерунів, понад 5 тисяч вареників з картоплею, майже 140 кг моркви та буряка по - корейськи, капусти маринованої з буряком. Смачні страви готували учні гр №18, 19, 22, майстри виробничого навчання з професії кухар, кондитер та працівники їдальні. Всю цю смакоту відвезуть на передову волонтери та ветерани АТО (ООС) міського Центру допомоги ветеранам АТО (ООС)», – йдеться в дописі навчального закладу.

Як розповів директор закладу Валерій Дяків, учні центру профтехосвіти долучаються до подібних акцій регулярно. Але цього року на заваді частково став карантин.

«Це взагалі не разова акція у нас. Ми так працюємо упродовж всього року. Лише коли були жорсткі карантинні обмеження, тоді ми не могли працювати. Зараз в нас є змішана форма навчання, і діти теорію вивчають дистанційно, а практично відпрацьовують в закладі. Після відпрацювання тем долучаються до таких акцій. В нашій лабораторії можуть працювати не більше 20 учнів, тому ми їх ділимо на підгрупи, і вони працюють щодня. Після вивчення матеріалу діти починають готувати смаколики для наших бійців», – каже Валерій Дяків.

На сьогодні партія смаколиків уже готова до відправки на Схід.

«Ми це все приготували, передали волонтерам, і вони відправили партію в пункт зберігання. Виїзд планується орієнтовно 27 грудня», – додає очільник закладу.

Також Валерій Дяків каже – бійцям на Донбасі з центру передають не тільки продукти харчування.

«З вересня ми відправляли не тільки смаколики, але й різні пристрої. В тому числі, для розігріву їжі», – каже чоловік.

Від початку року вихованці Центру професійно-технічної освіти №1 м. Вінниця приготували для захисників України 17 тисяч дерунів, близько 24 тисяч вареників із капустою, картоплею та вишнею, 84 кг голубців, 78 кг борщового концентрату, 86 кг квашеної капусти, понад три центнери моркви й буряка по-корейськи та маринованої капусти, 20 кг млинців із лівером та сиром, а також понад 12 тисяч пиріжків із капустою, горохом, яблуками та повидлом.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар