Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 листопада 2019
10,0 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У зоопарку Вінниці будують новий вольєр для рисей
21 жовтня 2019, 20:34

У Подільський зоопарк планують придбати пару молодих рисей. Для тварин почали зводити новий вольєр, площею понад 300 квадратних метрів. Будівельні роботи проводять за кошти обласного бюджету. 

Про це повідомили у Вінницькій обласній раді. 

Тендер із будівництва вольєру з очікуваною вартістю у 269 818,00 гривень виграло вінницьке підприємство ТОВ «Вінтехбуд», яке запропонувало свої послуги на 50 тис. грн дешевше. Відповідно до інформації про закупівлю на сайті Prozorro, роботи, передбачені договором, підприємство має завершити до кінця цього року.

Втім, як зазначає директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик, виділених з обласного бюджету коштів на будівництво нового вольєру не вистачить. Тож, добудовуватимуть об’єкт за кошти з власної господарської діяльності.

 

Рисі – червонокнижні тварини, тож, до будівництва вольєрів для них є особливі вимоги, – зазначає директор звіринцю. – Одна з них – це площа вольєру. Утримувати таких тварин потрібно у вольєрах, площа яких становить не менше 300 квадратних метрів на пару. Ми запроєктували 314 квадратних метрів на пару тварин”.

Придбати рисей Подільський зоопарк зможе лише після того, як покаже нинішньому власнику тварин, що у зоопарку створені всі необхідні умови для їхнього перебування. Звідки привезуть тварин, поки-що невідомо. За словами директора Подільського зоопарку, розглядаються різні варіанти. Не виключено, що рисі приїдуть з-за кордону.

Новий об’єкт будують на місці вольєру, в якому жив сірий вовк.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар