Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 липня 2021
27,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Жмеринці призупинила роботу ферма, де вирощували креветки. Все через карантин
04 вересня 2020, 13:35
У Жмеринці призупинила роботу ферма, де вирощували креветки. Все через карантин

У Жмеринці з 2018 року працювала ферма , де вирощували королівські креветки. Підприємство облаштували в приміщенні колишньої хутряної фабрики. Сьогодні виробництво законсервували, тому що через карантинні обмеження не можливо доставляти мальок. 

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com директор підприємства "Акваресурс плюс" Геннадій Мельник, через карантин "збилася" налагоджена система поставок малька креветки, який доставляли прямим авіарейсом з Таїланду. 

- Їх привозили у пакетах з водою. Через те, що це живі організми, рахунок йде не на години, а на хвилини. Раніше нас розмитнювали без черги, щоб запобігти загибелі малька. Зараз ситуація з коронавірусом та новими вимогами санітарного лікаря України вплинула на поставки, тому чекаємо кращих часів, - говорить директор підприємства. 

Виробництво законсервували на початку літа, коли реалізували всі креветки. На підприємстві обіцяють відновити вирощування ракоподібних, як тільки зміниться ситуація в світі. В майбутньому, також планують розпочати розведення осетрових порід риб.  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар