Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінницькому політесі відкрився Інститут Конфуція
18 жовтня 2021, 14:24
У Вінницькому політесі відкрився Інститут Конфуція

За ініціативи Технологічного університету міста Ланьчжоу у Вінниці з’явився Інститут Конфуція. Відкрили його на базі Вінницького національного технічного університету. Він покликаний організовувати курси з вивчення китайської мови, проводити наукові конференції, готувати та видавати наукову літературу, а також забезпечувати стажування студентів і викладачів в Китаї. За словами ректора вишу Віктора Біліченка, Інститут Конфуція має стати інтерактивним майданчиком для обміну науковими знаннями та культурою китайського та українського народів. А це дозволить розвивати теплі взаємини для кращого розуміння особливостей наших країн і зміцнення культурних зв’язків.

«Співпраця з Ланьчжоуським технологічним університетом – це один з найважливіших міжнародних проєктів. Наша дружба має досить тривалу історію, а зараз, завдяки спільному створенню Інституту Конфуцію ВНТУ, відкриваються нові горизонти для спільних культурних, освітніх та наукових програм», – сказав ректор.

Він додав, що про відкриття Інституту Конфуція вперше заговорили після укладення угоди про співпрацю між ВНТУ і Технологічний університет Ланьчжоу наприкінці 2017 року. У 2019 році делегація з Вінниці відвідала Технологічний університет міста Ланьчжоу, де були досягнуті остаточні домовленості про відкриття нового відділення Інституту Конфуція у Вінниці.

Інститут Конфуція – це система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва. У 2019 році по всьому світі працює 530 його відділень, а в Україні при шести університетах було відкрито Інститут Конфуція. ВНТУ стане сьомим українським університетом, який популяризуватиме китайську культуру. Наразі в університеті вже діють курси з вивчення китайської мови, але Інститут Конфуція має піднести їх на якісно новий рівень.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар