Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2021
28,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У вінницькому госпіталі після двох років ремонту відкрили оновлене травматологічне відділення
15 липня 2020, 14:58
У вінницькому госпіталі після двох років ремонту відкрили оновлене травматологічне відділення

14-го липня у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, який розташовано у Вінниці на Князів Коріатовичів, 185, відкрили оновлене травматологічне відділення Клініки ушкоджень. Там впродовж останніх двох років тривав капітальний ремонт. За цей час в травматологічному відділенні оновили медичну апаратуру та створили власну операційну для малоінвазивних втручань.

Як йдеться в повідомленні, після реконструкції палати відділення укомплектували функціональними ліжками. Їх тут розгорнуто понад два десятки.

У відділенні також поліпшили умови перебування пацієнтів завдяки сучасним системам кондиціювання та припливно-витяжної вентиляції. Окрім того – облаштували окремі санвузли.

«Ми розвиваємо травматологію у військово-медичних клінічних центрах та військових шпиталях. Цей напрямок украй важливий, адже понад половина всіх поранень військовослужбовців під час бойових дій кваліфікують саме як травматологічні. Відтепер наші хлопці зможуть отримувати якісну спеціалізовану і високоспеціалізовану травматологічну допомогу в сучасних комфортних умовах», – повідомив командувач Медичних сил, генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

Військовий медик також зауважив, що відкриття добре обладнаного сучасного відділення травматології дасть поштовх для подальшого розвитку не лише ВМКЦ ЦР, а й травматології всього Центрального регіону.

«Вінницький госпіталь завжди славився висококласними фахівцями. Більше половини – кандидати медичних наук. Усі пройшли стажування не лише у провідних клініках України, а й за кордоном. Завдяки ж комфортним умовам праці та сучасному обладнанню вони не лише вдвічі швидше досягатимуть одужування пацієнтів, а й готуватимуть професійних медиків для всього регіону», – додав генерал-майор медичної служби.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар