Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 квітня 2021
13,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінницькій області оголосили конкурс кредитів для фермерів
30 липня 2020, 13:19
У Вінницькій області оголосили конкурс кредитів для фермерів

На Вінниччині оголосили конкурс на отримання фінансової підтримки фермерських господарств. Отримати кредит можна на 5 років, сума підтримки – 500 тисяч гривень.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Конкурс проводить Український державний фонд підтримки фермерських господарств. До участі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тисяч гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Вінницького відділення з 21 липня по 19 серпня за адресою: м.Вінниця, вул.Соборна, 15а, оф. 510. Телефон для довідок: (0432) 53-05-95, електрона адреса : vnvudfpfg@ukr.net

Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Про перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду www.udf.gov.ua або отримати особисто в регіональних відділеннях Укрдержфонду.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар