Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2022
1,3 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ З'ЯВИЛАСЬ МУНІЦИПАЛЬНА ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
25 червня 2021, 15:36
У ВІННИЦІ З'ЯВИЛАСЬ МУНІЦИПАЛЬНА ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

25 червня на черговій сесії міської ради депутати ухвалили рішення, які сприятимуть утвердженню в громаді української ідентичності, патріотизму, культури, мови та традицій. Сьогодні був затверджений проект Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької міської територіальної громади  на 2021-2023 роки. Також прийнято рішення про визначення місць для постійного розміщення Державного Прапора у місті.

Мончак фото.JPG


Створення Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької МТГ на 2021-2023 роки ініціювали громадські організації. Після обговорення цей документ був ухвалений на засіданні виконкому і винесений на розгляд сесії міської ради.

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак, Програма має на меті виховання патріотизму серед дітей та молоді. У документі передбачено багато заходів. Серед них – зустрічі з учасниками Революції Гідності, благодійні акції на підтримку ветеранів війни та воїнів АТО/ООС. Також прем'єрні покази художніх та документальних фільмів вітчизняних режисерів, тренінги, семінари, квести, конкурси, екскурсії та багато іншого.

Також сьогодні депутати ухвалили рішення щодо визначення місць постійного розміщення Державного Прапора України на території Вінницької МТГ. Це будівлі міської ради та її виконавчих органів, заклади освіти, культури, охорони здоров`я, дитячо-юнацькі спортивні школи, що перебувають у комунальній власності Вінницької МТГ, урочище Замкова гора. Крім того, цим рішенням передбачено, що під час проведення загальноміських або обласних урочистих заходів на визначених місцях та будівлях може вивішуватись прапор міста Вінниці.

фото Луценко.JPGНа сесії депутати підтримали й рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вінницької міської територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння». Це  важливий фінансовий документ для всієї Великої Вінниці. Адже в результаті адміністративної реформи торік утворена Вінницька міська територіальна громада, до складу якої увійшли вісім сіл та селище і місто Вінниця. На всіх приєднаних територіях донині щодо місцевих податків і зборів діяли рішення, прийняті  попередніми радами. А відтепер прийнято рішення, яке буде діяти на всій території Великої Вінниці.

Перед тим, як винести це рішення на сесію, його обговорили представники вінницького бізнесу на засіданні Ради підприємців https://cutt.ly/znUy4WH . Їхні пропозиції були враховані у документі. Також цей документ пройшов громадські слухання https://cutt.ly/5n84xMP та був затверджений виконкомом міської ради. Фахівці при визначенні нових ставок податків орієнтувались на діючі ставки по Вінниці та в приєднаних громадах. Змін внесено небагато і вони у своїй більшості не суттєві.

фото Кушнірчук.JPGКрім того, затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель в межах міста Вінниці. Результати проведення нової нормативної грошової оцінки були обговорені на засіданні Ради підприємців https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8000  

Нагадаємо, що востаннє у Вінниці відповідна технічна документація була затверджена у 2013 році й вступила в дію у 2014 році. Відповідно до Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, проводиться не рідше ніж один раз на 5-7 років. Щороку, як і по всій Україні, відбувалась індексація нормативно-грошової оцінки (НГО). Тепер розроблена нова технічна документація з нормативної грошової оцінки земель Вінниці. Вона вступить в дію з 2022 року. 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар