Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 квітня 2020
9,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У Вінниці звільнили керівника заводу "Форт", де виробляють зброю
30 липня 2019, 10:09

У Вінниці  з посади керівника Казенного науково-технічного об’єднання «Форт» звільнили Віктора Писаренка. Таке рішення керівництво МВС прийняло після перевірки підприємства. За її результатами встановлено, що директор приймав неефективні управлінські рішеня. У зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту, договір розірвали достроково.

Перевіркою діяльності Казенного науково-технічного об’єднання «Форт» МВС України встановлено прийняття керівником підприємства неефективних управлінських рішень.

В зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту керівника КНТО «Форт» МВС України Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт.

Казенне науково-технічне об'єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах.

КНТО «Форт» МВС України було засноване у 1991 році для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області з виробництва спецзасобів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар