Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
У Вінниці зросте вартість проїзду в маршрутках. Перевізники хочуть 12 гривень за поїздку
02 лютого 2021, 19:14
У Вінниці зросте вартість проїзду в маршрутках. Перевізники хочуть 12 гривень за поїздку

У Вінниці 2 лютого на зборах асоціації перевізників одноголосно прийняли рішення направити до міської ради звернення щодо підняття вартості проїзду в маршрутних таксі Вінниці до 12 гривень.

«На сьогоднішній день ціна 5 гривень важка для нас. Хочеться щоб влада нас зрозуміла, йшла нам на зустріч, підняла тариф. З такою ціною ми не зможем їздити. Багато є нарікань, ми з ними згодні, бо не можемо пускати весь транспорт, випускаємо 80% транспорту, є ремонти. Але намагаємось працювати. Проте з сьогоднішньою ціною ми не зможем працювати», - говорить один з перевізників, який обслуговує маршрути на Старе місто.

Голова асоціації Олександр Гота порівняв ціни на проїзд в маршрутках з іншими містами.

«Наприклад, в Житомирі на сьогодні проїзд 8 гривень. в Одесі, Львові, Ужгороді – 7 гривень. В Харкові – від 6 до 10 гривень. Для того, щоб нам нормально утримувати наш транспорт і він повинен бути справним, це найголовніше. Нам потрібно рятувати наш бізнес. Ми сьогодні направимо звернення до влади з прохання про перегляд і підвищення тарифів», - сказав Олександр Гота.

На зборах перевізників проголосували одноголосно за направлення звернення до міської ради щодо встановлення вартості проїзду в розмірі 12 гривень.

Зауважимо, що це перший крок до підняття вартості проїзду. Виконком має прийняти рішення, яким затвердить тариф, відповідно вартість проїзду може бути інша.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар