Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
11,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці завершилася акція «Годівничка»
12 січня 2021, 16:04
У Вінниці завершилася акція «Годівничка»

Юні вінничани проводять багато акцій, які пропагують екологічну культуру, сприяють збереженню та розвитку флори та фауни Поділля. Нещодавно гуртківцями на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів була проведена акція «Годівничка».

– Це вже стала гарною традицією нашого навчально-виховного закладу. Щороку ми допомагаємо пережити зиму нашим пернатим друзям. Цього року  вона не радує сніжними заметілями, проте зимуючим птахам не завадить допомога в харчовому раціоні. Тому наші гуртківці змайстрували годівнички різного типу. Розмістили їх у скверах, парках, на берегах річки, у дворах на алеях. Птахи ласують зерном, крупами, крихтами, наповнюючи довкілля співом і щебетом, - сказала керівник гуртка «Знавці тварин» станції юннатів Леся Дмитренко.

Юні вінницькі захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Деякі вихованці  розповіли, що майстрували годівничку всією родиною. Тато із сином вирізали дерев’яний каркас, стріху, а мамі залишилось оформлення. І тепер спільними силами всієї сім’ї пташки отримали годівнички в українському стилі. Вихованці завжди приносять до них щось поживне, ведуть спостереження за птахами

– Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам, то цим допоможе перезимувати пернатим. Можна зробити годівничку, насипати небагато зерна, хлібних крихт, - наголошує Леся Дмитренко.

У зимову пору вінницькі юннати завжди допомагають птахам, приваблюючи їх на територію нашого краю, а влітку вони будуть окрасою краєвидів та санітарами зелених насаджень. Після теоретичних занять вихованці гуртків із задоволенням виходять на спілкування із природою.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар