Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2021
12,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці замовили проект реконструкції аеровокзалу
20 лютого 2020, 10:26
У Вінниці замовили проект реконструкції аеровокзалу

19 лютого під час колегії обласної держадміністрації презентували проект реконструкції аеропорту міжнародного значення «Вінниця». Детальніше про витрати та плани проекту розповів голова області Владислав Скальський.

«Щодо аеропорту. Як ви знаєте, місто Вінниця наполегливо працювало впродовж останніх двох років і розробило проект реконструкції аеродромного комплексу, який складається з двох черг будівництв. По першій черзі будівництва було проведено тендер, його визначено у вартості – 896,9 млн грн. Друга черга оцінюється, згідно результатів державної експертизи, в 518,9 мільйонів. Загальна вартість реконструкції аеродромного комплексу в місті Вінниці складає понад 1,415 мільярдів гривень. Насправді, реалізація цього проекту знаходиться на базі, був навіть підписаний договір з генеральним підрядником, але в Міністерства інфраструктури є стратегія розвитку авіаційної галузі нашої країни, і зараз вони концентрують свої зусилля на реконструкції аеродромного комплексу в місті Дніпро. Але ми будемо продовжувати наполягати на стратегічній важливості нашого міського цивільного аеродрому і необхідності залучень державних коштів задля реалізації цього важливого інфраструктурного проекту, який має не тільки міську і державну важливість, а також є ключовим для економічного розвитку нашої області.

Проводиться проектування реконструкції пасажирського терміналу. Також є певні напрацювання щодо будівництва мультимодального вантажно-логістичного центру та центру технічного обслуговування літаків.

Для мене це пріоритет номер один щодо економічного розвитку нашого регіону», – зазначив Владислав Скальський.

Нагадаємо, раніше Кабмін створив інвестиційний атлас, до якого внесли вінницький аеропорт та залізничний вокзал.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар