Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці закривають кінотеатр імені Михайла Коцюбинського
15 листопада 2021, 16:46
У Вінниці закривають кінотеатр імені Михайла Коцюбинського

У Вінниці закривають кінотеатр імені Михайла Коцюбинського, а також “Експоцентр”. Будівля, де розміщені підприємства, відноситься до комунальної власності. У міській раді не планують продовжувати термін оренди, натомість заклад переобладнають під Business hub.

Про це редакції сайту Vinbazar.com повідомили у закладі.

Кінотеатр працюватиме до 30 листопада, персоналу повідомили про звільнення. На останній тиждень роботи заплановано покази мультфільму “Енканто: Світ магії”, драми "Дім Ґуччі" та прем’єра нових "Мисливців за привидами. З того світу”.

“Іншого кінотеатру Коцюбинського не буде. Підприємство припиняє роботу, а 13 працівників, які його обслуговували, повідомленні про звільнення. На сьогодні не планується перенесення роботи в інше приміщення. Кінотеатр імені Михайла Коцюбинського відкрили у вересні 1931 року. Цьогоріч заклад відсвяткував 90-річчя”, - розповіла редакції сайту Vinbazar.com розповіла директорка кінотеатру Анжела Фашмухова.

Будівля у центрі міста є комунальною власністю. Досі приміщення орендувала Вінницька торгово-промислова палата, якій належить кінотеатр та "Експоцентр", але у Вінницькій міській раді вирішили не продовжувати новий договір. 

12 листопада виконавчий комітет передав будівлю за адресою Соборна, 68 на баланс комунального підприємства "Вінницький фонд муніципальних інвестицій", яке має замовити проєкт реконструкції та відповідатиме за виконання будівельних робіт. Відповідний тендер вже оголошено.

Після оновлення будівля має перетворитися на консультаційний центр для малого та середнього бiзнесу Вiнницько територiальноi громади. У технічних документах до замовленого проєкту реконструкції вказано, що після оновлення передбачено збереження кінозалу. Проте, його мають переобладнати під проведення конференцій. В зоні екрану спорудять подіум, а в операторській рубці обладнають два місця для перекладачів. 

Червоний зал

кабінет кіномеханіків

Крім того, залишать приміщення під кафе. Зовнішній вигляд будівлі кінотеатру також збережуть, але натомість замінять вікна та облаштують станцію для зарядки електромобілів. 

У місті залишиться 4 кінотеатри:

  • "Родина",
  • у торговому-центрі "МИР", 
  • SmartCinema у ТРЦ "Sky Park"
  • нещодавно відкритий "Сінема Сіті 4DX", який розташований у "Мегамоллі".
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар