Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,4 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці за останні п’ять років на шкільних територіях облаштували більше 20 спортивних майданчиків та стадіонів
17 серпня 2020, 13:00
У Вінниці за останні п’ять років на шкільних територіях облаштували більше 20 спортивних майданчиків та стадіонів

З 2011 року у вінницьких школах оновлюють спортивні ядра. Особливо активізувався процес оновлення в останні п’ять років. За цей період на територіях шкіл міста облаштували 24 спортмайданчики та стадіони.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, на сьогодні 28 із 37 загальноосвітніх закладів міста уже мають оновлені стадіони, багатофункціональні спортивні та ігрові майданчики.

«Перший великий стадіон ми зробили ще в 2011 році у школах №34 і №35, потім у 18-ій і 25-ій школах. Пізніше за рахунок інвестора облаштовано спортивний майданчик у школі №26. А на сьогодні уже 28 з 37 шкіл мають оновлену фізкультурно-спортивну базу. Це стадіони, спортивні ядра, багатофункціональні спортивні та ігрові майданчики. Лише за останні п’ять років було побудовано 24 таких об’єкта, і переважно – за рахунок міського бюджету. Це достатньо великий фінансовий ресурс і значний об’єм робіт. Але в будь-якому випадку ми будемо продовжувати цю роботу, адже для нас це один з пріоритетних напрямків. Тому ми будемо включати його в Стратегію «Вінниця-2030» як один із пріоритетних в частині розвитку освіти та спорту», – розповів Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу 14 серпня.

Очільник міста відзначив, що спортивні ядра, які будуються біля навчальних закладів, розраховані не тільки на учнів. В позаурочний час на них можуть займатися і мешканці, які проживають поблизу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар