Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-0,9 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
У Вінниці виділили кошти на укриття в школах і садочках
31 жовтня 2022, 14:52
У Вінниці виділили кошти на укриття в школах і садочках

Укриття в школах та садочках Вінницької міської територіальної громади продовжать приводити до ладу. Відповідне рішення під час останьої сесії погодили депутати міськради.

«Цим рішенням, ми і надалі продовжуємо виділяти кошти на проведення капітальних ремонтів захисних споруд в закладах освіти. Крім того, для шкіл та садочків ми уже закупили 65 генераторів», — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відповідно до рішення, кошти виділяються на капітальний ремонт укриттів 9 дитячих садочків та 15 шкіл Вінницької громади. Зокрема, завдяки виділеним коштам можна буде покращити стан укриттів в ДНЗ №1, 14, 21, 26, 45, 50, 72, 74, 75. А також в школах — №1, 2, 4, 6, 10, 15, 18, 19, 22, 29, 31, 32, 35, Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області та «Вінницька спеціалізована школа для дітей з порушенням інтелектуального розвитку.

Ми надзвичайно відповідально підходимо до питання облаштування сховищ, — зазначає директора департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. — Як би це не було важко зробити в підвалах та цокольних приміщеннях, які дісталися нам у спадок від радянського союзу, міською радою, в спільній роботі з адміністраціями закладів, вчителями, батьками, а також міжнародними організаціями, виконуються всі вимоги, які надає нам ДСНС, щоб ці приміщення могли виконувати функції укриття. Адже ми розуміємо, що результатом буде безпечне середовище, де перебуватимуть наші діти».

Зокрема, за словами очільниці департаменту, найпростіші укриття закладів освіти повинні обов’язково мати запасний вихід, вентиляцію, санвузли, тверде покриття тощо. Також є певні рекомендації до температурних режимів. Тому для укриттів закуплено 58 електроконвекторів (29 в школи та 29 в садочки), а також проводиться закупка генераторів.

На сьогодні, у Вінницькій міській територіальній громаді ремонтні роботи тривають в 16 садочках та 19 школах. Разом з тим, деякі з цих закладів паралельно можуть приймати дітей, адже мають досить великі підвальні приміщення, тому в одній частині, де створені відповідні умови, можуть перебувати діти, а в іншій — проводитися роботи.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар