Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2021
9,1 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці влаштують безкоштовний показ фільму «Крути 1918»
28 січня 2021, 16:00
У Вінниці влаштують безкоштовний показ фільму «Крути 1918»

У молодіжному центрі «Квадрат» влаштують безкоштовний показ українського фільму «Крути 1918». Також відбудеться обговорення теми кінострічки — бою, що відбувся під Крутами 29-го січня 1918 року.

Кінопоказ «Крути 1918» влаштують у п’ятницю, 29 січня, у молодіжному центрі «Квадрат», що за адресою Театральна, 15. Початок о 17 годині.

Показ фільму безкоштовний, однак варто завчасно зареєструватись за ЦИМ посиланням, оскільки через карантинні обмеження на заході можуть бути присутні лише 18 осіб.

Крім того, організатори подбали про можливість перегляду фільму в прямому ефірі на сторінці «Квадрату» у Facebook. Разом з переглядом фільму відбудеться обговорення теми кінострічки — бою під станцією Крути, що відбувся 29-го січня 1918 року.

Художній фільм знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами та студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Захід організовують спільно з Центральним міжрегіональним відділом Українського інституту національної пам’яті.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар