Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙАКТИВНІШИХ УЧАСНИКІВ ЕКОЛОГІЧНОГО КВЕСТУ
17 травня 2021, 15:29
У ВІННИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙАКТИВНІШИХ УЧАСНИКІВ ЕКОЛОГІЧНОГО КВЕСТУ

Днями в холі міської ради відбулось нагородження учасників екологічного онлайн-квесту «Можу! Дію! Змінюю!». Захід проводили для учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади в рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч». 

18 найактивніших учасників квесту, які набрали найбільшу кількість балів, були нагороджені грамотами та подарунками від організаторів заходу – департаменту освіти, департаменту енергетики, транспорту та зв'язку, КП «Інститут розвитку міст». 

З 22 по 27 квітня 60 учасників квесту виконували тести, інтерактивні задачі, творчі завдання на поводження з побутовими відходами, раціональне використання природних ресурсів, енергозбереження та енергоефективність. Учні прибирали в парках, висаджували дерева, експериментували з методами очищення води і придумували рекламні слогани, які би допомагали продати еко-товари. 

За кожне правильно виконане завдання застосунок «ActionBound», на платформі якого і проходив квест, нараховував від 1 до 5 балів.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар