Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 червня 2021
25,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці відповіли на петицію про платний проїзд для пенсіонерів у години-пік. Кажуть, для такого рішення немає підстав
29 вересня 2020, 12:47
У Вінниці відповіли на петицію про платний проїзд для пенсіонерів у години-пік. Кажуть, для такого рішення немає підстав

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанина, який просив запровадити для пенсіонерів платний проїзд у громадському транспорті до 10:00. В місті кажуть, що підстав для такого рішення немає, а пільги вінничанам надаються згідно з нормами чинного законодавства.

«Вашу петицію щодо платного проїзду пільгових категорій громадян у Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді в години «пік» опрацьовано.

За результатами опрацювання інформуємо.

Відповідно до пунктів 1, 6 частини першої статті 92 Конституції України виключно законами України визначаються права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основи соціального захисту населення.

Пільги надаються на підставі посвідчення, що підтверджує відповідний статус громадян та дає право користуватися пільгами відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16.08.1994 року № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354», які є чинними на сьогоднішній день, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю мають право на безплатний проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах на підставі посвідчення, яке підтверджує відповідний статус та в якому зазначено групу інвалідності.

Таким чином, враховуючи вищезазначені нормативні документи для обмеження часу безкоштовного проїзду у громадському транспорті пільговим категоріям громадян у Вінницькій міській об’єднаній територіальні громаді немає підстав», ‒ йдеться у відповіді на петицію.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар