Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ «ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІШОХІД»
29 квітня 2021, 16:39
У ВІННИЦІ ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ «ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІШОХІД»

28 квітня вінницька молодь спільно з працівниками патрульної поліції нанесли біля пішохідних переходів написи «Зніми навушники», «Не розмовляй по телефону, коли переходиш дорогу», «Візьми дитину за руку» тощо. За умов сприятливої погоди акцію продовжать сьогодні.

Акцію «Відповідальний пішохід» організували відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада, Управління патрульної поліції. До акції долучилась небайдужа та активна молодь.

«Ми проводимо акцію «Відповідальний пішохід» для того, щоб звернути увагу вінничан на необхідність дотримуватись  правил під час переходу через пішохідний перехід. Адже від уважності та обережності на дорозі залежить здоров'я та життя людей. Загалом акція проходить вже другий рік, раніше наносили написи у центральній частині міста, а в цьому році охопимо більшу територію – від вул. 600-річчя до центрального мосту», – каже начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

До акції долучились молоді люди Вінниці, серед них і представниця Вінницької молодіжної ради Марія Маєвська. «Я вважаю, що ця акція дуже важлива. Адже ми нагадуємо вінничанам про те, що під час перетину дороги потрібно дивитись на ліво та на право, перевозити велосипед, а не їхати на ньому, дитину потрібно тримати за руку. Також важливо під час перетину дороги не користуватись електронними пристроями – треба знімати навушники, не розмовляти по телефону», – розповіла Марія Маєвська.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар