Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 травня 2021
13,1 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ЩОДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АРХІТЕКТУРНОГО КОНКУРСУ «КОЦЮБИНСЬКИЙ ВДОМА»
22 березня 2021, 15:43
У ВІННИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ЩОДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АРХІТЕКТУРНОГО КОНКУРСУ «КОЦЮБИНСЬКИЙ ВДОМА»

Коцюбинський вдома: у Вінниці буде проведено архітектурний конкурс з метою оновлення простору біля музею видатного класика, народженого у Вінниці. Перед стартом конкурсу 31 березня заплановано інформаційний захід для потенційних учасників і всіх зацікавлених.

Одного з найвідоміших українських літераторів Михайла Коцюбинського з Вінниччиною пов’язує народження, родинне коріння та більш ніж три десятиліття життя у різні періоди особистого та творчого становлення. У Вінниці збереглася садиба, що належала його дідові й де народився сам письменник. Наразі це один із найстаріших літературно-меморіальних музеїв в Україні, який останніми роками переживає оновлення та репрезентацію. Поряд розташована площа з пам'ятником Коцюбинському, що стала домінантою однойменного проспекту, який сполучає залізничний вокзал та історичний центр Вінниці. 

Метою архітектурного конкурсу стане розробка проєкту, в результаті якого будуть об’єднані спільною концепцією та отримають новий вигляд сад меморіального музею, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташований поряд. Цей простір може стати не лише сучасною відпочинковою зоною для мешканців та гостей міста, а й привабливою туристичною локацією, що буде знайомити з постаттю Сонцепоклонника. 

Організатори запрошують фахівців у галузі урбаністики, архітектури, ландшафтної архітектури й інших суміжних творчих професій до участі в інформаційному заході щодо всеукраїнського архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці. Вдало підсилити команду, яка захоче взяти участь у конкурсі, зможуть письменники, літературознавці, художники й інші фахівці історії та мистецтва, які допоможуть розкрити у просторі особистість Коцюбинського. 

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід буде проведено онлайн. Трансляція вестиметься з офіційної фейсбук-сторінки конкурсу: https://cutt.ly/Sxks1Nl  

Учасники інфозаходу зможуть:

- познайомитися з організаторами;

- ближче вивчити територію конкурсного проєктування;

- дізнатися про передісторію локації;

- почути результати вивчення громадської думки та дослідження цієї ділянки;

- ознайомитися з умовами участі й етапами проведення архітектурного конкурсу;

- обговорити цікаві виклики, що стоятимуть перед конкурсантами. 

Інформаційний захід відбудеться 31 березня і розпочнеться о 10:00 за київським часом.

Щоб не пропустити трансляцію, запрошуємо приєднатися до події у Фейсбук (https://cutt.ly/0xks46r).

Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.

Організатори – КП «Інститут розвитку міст», департамент маркетингу міста та туризму та департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.

Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Стежте за новинами архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» за посиланням: https://www.facebook.com/KotsiubynskyisHome 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар