Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ВАНДАЛИ ЗРІЗАЛИ ДЕРЕВА НА ПРОСПЕКТІ КОСМОНАВТІВ
05 лютого 2021, 16:11
У ВІННИЦІ ВАНДАЛИ ЗРІЗАЛИ ДЕРЕВА НА ПРОСПЕКТІ КОСМОНАВТІВ

На проспекті Космонавтів на зеленій зоні ділянки між вулицями Порика і Келецька знищили 2 вишні та ще 6 понівечили. За фактом зрізання дерев подано заяву у правоохоронні органи. 

Як повідомила заступниця директора КП «Зеленбуд» Тетяна Прибиш, зрубані дерева сьогодні виявили працівники комунальних служб, які прибирали територію з 6-ї ранку. Відразу викликали поліцію. 

«Наші працівники виявили, що у 2 дерев повністю зрізані верхівки, ще 6 вишень обійшли пилкою по колу навколо стовбура – вони тримаються «на волосинці». На жаль, їх вже не врятувати, з такими пошкодженнями вони засохнуть, рости точно не будуть. Просто в голові не вкладається таке варварство по відношенню до дерев», - каже Тетяна Прибиш. За словами фахівців, деревам було близько 10-15 років. 

Після виклику поліції на місце прибула слідчо-оперативна група, яка разом з працівниками «Зеленбуду» обстежила алею вздовж усього проспекту. Також міський Ситуаційний центр надав відеозаписи з камер спостереження, що може допомогти у розшуку вандалів. 

«Наші співробітники проаналізували відео за останні дні, де є підозрілі особи з предметами, схожими на пилу, з сумками чи пакетами. Вздовж пішохідної зони на проспекті достатньо камер, зловмисник міг потрапити в їх поле зору. Було виявлено чоловіка, який 28 січня близько 2-ої години ночі підрізав дерева пилою. Очевидно, від сильного вітру, який був цієї ночі, підпилені ним дерева впали. Усі матеріали передані поліції», - каже начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.  

Ступінь відповідальності та суму нанесених збитків мають встановити правоохоронці. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар